Totobo Whatsapp Numaraları

Birçok tarayıcı ve internet siteleri üzerinden verilen whatsapp numaralarına itibar etmemenizi önemle rica ederiz.

Bu gibi durumlardan doğacak şikayet ve problemlerde mtotobo1 asla sorumlu tutulamaz başınıza gelecek herhangi dolandırılma durumlarına karşı mtotobo1 muhatap kabul edilemez. Sosyal mecralarda bir çok sahte m.totobo bayileri bulunmakta. Sitelerimiz dışında sizlerle irtibata geçmek isteyenler aracılığıyla yapacağınız para yatırma çekme işlemlerinde sitelerimiz içinde ki whatsapp iletişim numaralarımız dışında iletişim numaralarımız bulunmamaktadır.

Son dönemlerin gözde bahis sitesi olan mtotobo bir çok dolandırıcıların iştahını kabartmıştır, bu neden ile piyasada bir çok takliti yapılmaya başlanmış olması sizlerden gelen şikayetler üzerine öğrenmiş bulunmaktayız. Her ne kadar sizler için önlemlerimizi almış olsak ta internet ortamında maalesef önüne geçilemeyecek bir hale gelmiştir.

Bazı durumlarda whatsapp numaralarımız nadiren değişmekte ve bu durumlarda sizleri en kısa sürede bilgilendirme mesajları ile iletişime geçmekteyiz. İnternet sitelerimiz dışında verilen m totobo whatsapp numaralarımıza itibar etmemenizi dolandırıcıların tuzağına düşmemenizi önemle hatırlatmak isteriz.

Daha detaylı bilgi almak için 7/24 sitemizde ki mtotobo whatsapp numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir