Totobo Üyelik

Totobo üyelik işlemlerinizin sadece bir kaç dakika süreceğinizi en başından belirtmek isteriz. Üyelik işlemleriniz için sizden hiç bir kimlik belgesi ve bilgisi de talep edilmez. Talep eden olur ise kesinlikle bilgilerinizi paylaşmayınız.

Totobo Üyelik açmanın en büyük özelliği zaten kimlik belgesi ve ya ne kadar gereksiz belge varsa talep edilmiyor olmasıdır. Bilgilerini internet ortamın da paylaşmak istemeyen bir çok bahis severin totobo sitesini tercih etmelerindeki nedenlerden birinin bu olduğunu biliyor e bu doğrultuda sizlerin güvenliğini ön planda tutuyoruz.

Totobo Üyelik

Google.com, Facebook, İnstagram, Twitter ve benzeri sosyal ağlarda totobo üyeliği için verilen whatsapp numaraları yada diğer iletişim bilgileri ile bir bağımızın olmadığını bilmenizi isteriz

Bu gibi sözde totobo bayileri ile yapacağınız üyelik, para alış verişi gibi işlemlerinin bizim ile bir bağı olmadığını ve sonrasın da yaşayacağınız maddi manevi zararlarınızdan sorumlu tutulamayacağımızı bilmenizi isteriz.

Mtotobo.com sadece sitemiz ve sitemiz üzerinden bulunan ve tek iletişim numaramız olan whatsapp numaramızdan yapacağınız totobo üyelik ve bayilik işlemlerinden sorumludur. Lütfen bu durumu iyi anlamanızı ve internet üzerin de totobo whatsapp numarası diye gördüğünüz her numara ile ticari işlemler yapmamanızı öneririz.

Totobo Üye Ve Finans İşlemleri

Sitemize bir kaç dakika içerisin de üye olabilir yine bir kaç dakika içerisin de yatırım yaparak oyunlarınızı oynamaya başlayabilirsiniz. Banka ve papara üzerinden yatırım yapıp yine aynı yatırım yöntemleri ile kazandığınız paraya çekim talebi verebilirsiniz.

Üstelik yatırım ve çekim esnasın da kullandığını banka ve papara hesaplarının size ait olmasına gerek yok. Ne yatırım yaparken ne de çekim yaparken her hangi bir kişiye ait hesap ile işlem yapabilirsiniz. Amacımız size kazandığınız ikramiyeyi ulaştırmak . Bu yüzden banka veya papara hesabının kime ait olduğunun önemi yok

Totobo sitesine yatırım yapabileceğiniz bankalar

Yapı Kredi  ( Alt Limit 100 TL )
Akbank  ( Alt Limit 100 TL )
Garanti  ( Alt Limit 100 TL )
İş Bankası  ( Alt Limit 100 TL )
Ziraat  ( Alt Limit 100 TL )
Deniz bank  ( Alt Limit 100 TL )
Teb  ( Alt Limit 100 TL )
Finans  ( Alt Limit 100 TL )
En Para  ( Alt Limit 100 TL )
Papara  ( Alt Limit 100 TL )

Daha detaylı bilgi ve sorularınız için 7/24 müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir