Totobo Kayıt

Totobo Kayıt işlemlerinizi bir kaç dakika içerisin de sonuçlandırıyor ve sizlere totobo kullanıcı adınızı ve şifrenizi veriyoruz. Totobo müşteri temsilcileriniz ile yapacağınız üyelik görüşmesin de sizden kimlik bilgisi yada benzeri şahsi bilgiler talep edilmez.

Totobo Kayıt

İnternet üzerinde sizden totobo üyeliğiniz için şahsi bilgilerinizi talep eden kişi yada kurumsal gözükmeye çalışan web sitelerine itibar etmeyiniz. Bilgilerinizi asla 2. kişiler ile paylaşmayınız. Paylaşacağınız bilgiler farklı ortamlarda kötü niyetli kişiler tarafından kullanılabilir. Lütfen bunu göz ardı etmeyiniz ve ne totobo üyeliği için neden bir başka bahis sitesi için bilgilerinizi müşteri temsilcileri ile paylaşmayınız

Totobo Kayıt işlemleriniz için sitemizin sağ alt köşesin de buluna WHATSAPP numaramız ile iletişime geçerek Kayıt işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Müşteri temsilcilerimizin yoğunluğuna göre kayıt işleminiz 2 ila 10 dakika arasında sonuçlanacaktır. Müşteri temsilcilerimiz sizlere belirtiğiniz isim soy isme ( isim soy isim gerçek isim soy isminiz olmayabilir ) totobo kulalnıcı adınızı ve şifrenizi iletecektir.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir